Skoncentruj się na swojej działalności a nie na płatnościach.

Dzięki rozwiązaniom płatności bezpośrednich Swoofee możesz mieć pewność, że zawsze otrzymasz zapłatę na czas. Niezależnie od tego, czy twoja firma świadcząca usługi domowe jest duża czy mała, Swoofee oferuje rozwiązania płatnicze, które są odpowiednie dla twojej firmy. Spędzaj więcej czasu na rozwijaniu swojej firmy i bazy klientów, a mniej na martwieniu się o płatności. Swoofee oferuje prosty i doskonały sposób płatności dla twoich klientów na miejscu.

Swoofee Go!

Nie musisz nosić przy sobie przestarzałych, nieporęcznych, błyszczących czytników kart, jedyne czego potrzebujesz to karta Swoofee Go w twoim portfelu.

Pokaż klientowi swoją kartę Swoofee Go.

Twoi klienci mogą zeskanować unikalny kod QR z Swoofee Go za pomocą ich smartfona, wprowadzić dane karty kredytowej lub debetowej i kliknąć zapłać.

Po dokonaniu płatności natychmiast wyswietla się im na telefonie rachunek.

Spędzasz dużo czasu jeżdżąc z powrotem do klientów, aby pobrać płatność?

Nie ma problemu. Przejdź do następnej funkcji.

Utwórz Żądanie Zapłaty:

Utwórz Żądanie Zapłaty pozwala na wysłanie Swoofee linku płatności do klienta za pomocą wiadomosci tekstowej, WhatsApp lub e-mail.

Klienci płacą, klikając na link i wpisując dane swojej karty na zabezpieczonej stronie płatności. Szybkie, wygodne płatności dla klientów.

Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego urządzenia. Możesz zarejestrować się online. Nie musisz czekać.

Tylko opłata transakcyjna, żadnych umów, opłat za rejestrację lub opłat miesięcznych.

Skoncentruj się na swojej działalności a nie na płatnościach.

Jest dużo więcej

Rejestracja trwa około 5 minut. Nie są wymagane żadne czytniki kart ani terminale, więc możesz rozpocząć pobieranie płatności po zarejestrowaniu się. Nie ma opłat miesięcznych, opłat rejestracyjnych ani umów. Nie jest wymagana żadna wiedza techniczna. Pobieramy opłaty tylko za transakcje (zobacz naszą stronę cenową). Przyjmowanie płatności jest tak proste jak ABC.